Sosyal Medya

Sosyal Medya platformlarında ekibimle birlikte markanızın tüm sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yönetiyor, markanız için birlikte oluşturduğumuz iletişim ve pazarlama stratejileri ile marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artıyoruz.

Ekip olarak bugüne kadar onlarca farklı sektörden 100’e yakın firmanın profesyonel çözüm ortağı olduk. Birlikte çalıştığımız tüm markalara ihtiyaçları doğrultusunda danışmanlık veriyor, iletişim ve pazarlama stratejilerini birlikte oluşturuyoruz. Dijital iletişim ve dijital pazarlama konusunda merak ettiğiniz her şeyi bana danışabilirsiniz. Tüm maillerimi okuyor ve genelde 24 saat içerisinde cevaplamış oluyorum.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama alanında markanız için en uygun dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek marka bilinirliliğinizi ve satışlarınızı arttırıyoruz.  Dijital pazarlama için gerekli olan tüm enstrümanları birlikte çalıştığımız markalar için kullanıyoruz. Google Ads, Facebook – İnstagram reklamları, Display reklamlar, Mobil reklamlar başlıca uzmanlık alanımız.

Grafik Tasarım

Ekibimle birlikte çalıştığımız tüm markalara ihtiyaçları doğrultusunda grafik tasarım hizmeti veriyoruz. Tüm sosyal medya platformlarında ve dijital dünyada yayınlanmak üzere dikkat çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Video Prodüksiyon

Ekibimle birlikte çalıştığımız tüm markalar için video prodüksiyon hizmeti veriyoruz. YouTube, instagram, facebook için özel çalışmalar hazırlıyoruz. Küçük ve büyük ölçekli video prodüksiyon hizmetimiz ile markalarımızın daima yanındayız.

İLETİŞİM:

Mesajları 24 saat içerisinde mutlaka cevaplıyorum. Bu sebeple bana en hızlı mesaj formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. 

*

Bilgiler KVKK uygun olarak işlenmektedir.

*
*

GSM numaranızı başında 0 olmadan 10 haneli olarak yazınız.

*
Menü
0
    0
    Sepet
    Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön