İş

Zengin Olmanızı Sağlayacak 5 Düşünme Yolu

Zengin olmak : Bunu bilmiyor olabilirsiniz ama düşünceleriniz hayatınızı etkileyebilir. Bilim adamları, insanların düşünce ve duygularının titreşimlerini ölçtüler sevgi ve takdir gibi olumlu, mutlu düşüncelerin çok hızlı titreştiğini keşfettiler. Ancak korku, hayal kırıklığı ve kıskançlık gibi düşünceler çok yavaş gelişti. Çekim Yasası adı verilen fenomen, düşüncelerinizle hayatınız arasındaki bağlantıyı, hatta finansal durumunuzu açıklar.

Paralı olmak için önce para hakkındaki düşüncelerinizin farkında olmalısınız. Herhangi bir olumsuz düşünceniz olduğunu fark ederseniz, zengin olmak istiyorsanız en kısa zamanda değiştirmeniz gerekir.

İşte bunu yapmanın 5 yolu.

 1. Değerli olduğunuza inanın.

Kültürümüzde pek çok insanın kendine saygısı düşüktür. Nasıl “yeterince iyi olmadığımıza” dair mesajlarla sürekli bombardımana tutuluyoruz. Güzelliğinizi süper modellerle veya banka hesabınızıkarşılaştırsanız da, dünyaya gerçekten sunacak bir şeye sahip olduğunuza inanmanız gerekir. Zengin olmanıza yardımcı olacak özel bir yeteneğiniz var. Zengin insanlar kendilerini, hizmetlerini veya işlerini tanıtmada sorun yaşamazlar. Çünkü değerli olduklarına inanırlar.

 1. Mümkün olduğuna inanın.

Çoğumuz paranın kıt olduğunu düşünmek için olumsuz bir şekilde programlandık Dışarıda almak için bolca para var. Bunun “pastanın parçasını” hak ettiğine inanman gerekiyor.

Zengin Olmanızı Sağlayacak 5 Düşünme Yolu
Zengin Olmanızı Sağlayacak 5 Düşünme Yolu
 1. Sahip olduklarınızı takdir edin.

“Evimi sevmiyorum, keşke daha büyüğüm olsaydı” diye oturup düşünürseniz. Ya da “Yeni bir araba almak için sabırsızlanıyorum, çünkü bunu kullanmaktan utanıyorum” diye düşüncelerinizle negatif titreşimler gönderiyorsunuz. Çekim Yasasına göre, olumsuz, yavaş hareket eden düşünceler olumlu bir şey yaratmayacaktır. Bunun yerine evinizi veya arabanızı sevmeniz gerekiyor.

 1. Zengin insanlar için mutlu olun.

Bazen insanlar zenginler hakkında olumsuz ifadeler duyar. Şunlardan tanıdık gelen herhangi bir şey var mı: “Zengin insanlar züppedir” veya “paralı insanlar dürüst değildir” ya da “Zengin insanlar bencildir.” Bunun büyüdüğünü çok duyduysanız, bilinçaltı zihniniz zengin insanlar hakkında olumsuz düşünmeye programlanmıştır.

 1. Onaylar veya vizyon panoları kullanın.

Olumlu ifadeler yazmak ve bunları zihninizde defalarca tekrarlamak beyninizin yeniden programlanmasına yardımcı olur. Bir gün onlardan biri olacağım için minnettarım. Yeni bir araba, büyük bir ev, özel bir jet veya kendi yatınız olabilir. Kendinizi iyi hissettiren ve sizi heyecanlandıran her şeyi tahtaya koymak uygundur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0
  0
  Sepet
  Sepete Eğitim EkleyinEğitimlere Geri Dön